logo bip Biuletyn Informacji Publicznej

Biuro Obsługi Szkół i Przedszkoli w Gorzowie Śląskim

46-310 Gorzów Śląski,
ul. Wojska Polskiego 15

Statystyki oglądalności

Nazwa artykułu Liczba wyświetleń
Pomoc de minimis - dokumenty do pobrania7727
Placówki oświatowe5547
Ogłoszenia4704
Nabór pracowników4610
Kontakt4586
Podstawowe informacje4460
Sprawozdania Budżetowe4344
Sprawozdania Finansowe4209
Dyrekcja3915
Adres3808
Statut3747
Instrukcja użytkowania3412
Szkolenia komputerowe na terenie województwa opolskiego!!!3155
Placówki3118
Publiczna Szkoła Podstawowa w Uszycach2817
Przedszkole Publiczne w Kozłowicach2760
Redakcja2746
Dokumenty2726
Biuro Obsługi Szkół i Przedszkoli w Gorzowie Śląskim2724
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskim2713
Publiczna Szkoła Podstawowa w Uszycach2693
Przedszkole Publiczne w Zdziechowicach2660
Przedszkole Publiczne w Zdziechowicach2643
Biuro Obsługi Szkół i Przedszkoli w Gorzowie Śląskim2630
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozłowicach2620
Przedszkole Publiczne w Kozłowicach2611
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskim2511
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozłowicach2508
Przedszkole Publiczne w Gorzowie Śląskim2508
Ogłoszenie o podstawowej kwocie dotacji i statystycznej liczbie dzieci w publicznych przedszkolach obowiązującej od 1 listopada 2019 roku2394
Przedszkole Publiczne w Gorzowie Śląskim2328
Ogłoszenie o podstawowej kwocie dotacji i statystycznej liczbie dzieci w publicznych przedszkolach obowiązującej od 1 listopada 20172169
RODO - informacja o zbieraniu danych osobowych1839
Sprawozdania Finansowe - 2019 rok1828
Ogłoszenie o podstawowej kwocie dotacji i statystycznej liczbie dzieci w publicznych przedszkolach obowiązującej od 1 listopada 2018 roku1755
Zarządzenia1683
Struktura własnościowa / majątek1561
Pracownicy administracji 1560
Projekty rządowe 1542
Ogłoszenie konkursu na stanowisko Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Emanuela Kani w Uszycach1490
Budżet1472
Tryb działania1470
Wyprawki szkolne1468
Sprawy nauczycieli1443
Dowóz dzieci1433
Zamówienia publiczne1416
Pracownicy obsługi 1406
Programy dla uczniów1382
Projekty unijne1338
Zamówienia publiczne1332
ZARZĄDZENIE BURMISTRZA NR 0050.10.2018 W SPRAWIE OGŁOSZENIA KONKURSU NA STANOWISKO DYREKTORA PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W ZDZIECHOWICACH, KTÓREGO ORGANEM PROWADZĄCYM JEST GMINA GORZÓW ŚLĄSKI1274
Sprawozdania1108
ZARZĄDZENIE BURMISTRZA NR 0050.73.2018 W SPRAWIE SPRZEDAŻY AUTOBUSU SZKOLNEGO MARKI JELCZ L090M/S1098
Przedszkole Publiczne w Zdziechowicach 20211051
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskim 20211007
Ogłoszenie o podstawowej kwocie dotacji i statystycznej liczbie dzieci w publicznych przedszkolach obowiązujące od 1 stycznia 2021 roku1005
Nowy Artykuł 2929
Nowy Artykuł 5927
Zarządzenie 1/2021904
Ogłoszenie o podstawowej kwocie dotacji i statystycznej liczbie dzieci w publicznych przrdszkolach obowiązujące od 01.XI.2021r.891
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GORZOWIE ŚLĄSKIM 2020873
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KOZŁOWICACH 2020866
Biuro Obsługi Szkól i Przedszkoli w Gorzowie Śląskim 2021857
BIURO OBSŁUGI SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W GORZOWIE ŚLĄSKIM 2020845
Przedszkole Publiczne w Kozłowicach 2021842
Publiczny Żłobek "Iskierka" w Gorzowie Śląskim 2021841
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W ZDZIECHOWICACH 2020835
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W USZYCACH 2020822
Publiczna Szkoła Podstawowa w Uszycach 2021775
Przedszkole Publiczne w Gorzowie Śląskim 2021751
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozłowicach 2021741
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W GORZOWIE ŚLĄSKIM 2020711
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W KOZŁOWICACH 2020686
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskim685
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskim650
Sprawozdania Finansowe642
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskim 2022628
Publiczna Szkoła Podstawowa w Uszycach 2022524
ZARZĄDZENIE BURMISTRZA NR 0050.57.2020 W SPRAWIE OGŁOSZENIA KONKURSU NA STANOWISKO DYREKTORA PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W GORZOWIE ŚL., KTÓREGO ORGANEM PROWADZĄCYM JEST GMINA GORZÓW ŚL.522
Przedszkole Publiczne w Gorzowie Śląskim 2022513
Przedszkole Publiczne w Zdziechowicach 2022498
Biuro Obsługi Szkół i Przedszkoli w Gorzowie Slaskim 2022444
Publiczny Żłobek 2022419
Informacja415
Przedszkole Publiczne w Kozłowicach 2022408
Zarządzenie nr 1/2022 Dyrektora Biura Obsługi Szkół i Przedszkoli w Gorzowie Śląskim w sprawie: zasad wykonywania pracy zdalnej w Biurze Obsługi Szkól i Przedszkoli w Gorzowie Śląskim398
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozłowicach 2022396
Informacja309